طراحی سایت شخصی

در سال های اخیر استفاده از شبکه های اجتماعی در بین افراد رواج بیشتری داشته است و همه می توانند در این فضا نسبت به معرفی خود و کسب و کار خود بپردازند. اما با داشتن یک سایت شخصی می توان دنیایی از اطلاعات هدفمند را در اختیار مخاطبین قرار داد. طراحی سایت شخصی از جمله مواردی است که هر کسی می تواند برای معرفی خود و کسب و کارش اقدام نماید.
شما می توانید با سفارش طراحی سایت شخصی از دامنه اینترنتی مختص به خود استفاده نمایید و همین عاملی برای معرفی بهتر و وسیعتر شما به جامعه می شود. یکی از مهمترین ویژگی های داشتن یک سایت شخصی استفاده از قالب و گرافیک اختصاصی می باشد که با توجه به مطالب و یا کسب و کار شما می تواند تغییر کند و وجه تمایز زیادی بین طراحی سایت شخصی و شبکه های اجتماعی داشته باشد. طراحی قالب و گرافیک سایت شخصی با توجه به سلیقه شما قابلیت شخصی سازی دارد.

ویژگی های طراحی سایت شخصی

ریسپانسیو بودن ( واکنش گرا ) در طراحی سایت شخصی:
امروزه با فراگیر شدن استفاده از تلفن های همراه هوشمند و تبلت ها برای وب گردی در فضای مجازی، ریسپانسیو و واکنش گرا بودن یکی از ملزومات سایت ها می باشد. بیش از 50 درصد از کاربران از موبایل و تبلت برای مشاهده سایت ها استفاده میکنند و در صورتی که قالب سایت شما نمایش درستی در موبایل و تبلت نداشته باشد کاربران بسیاری را از دست خواهید داد .
سایت های شخصی باید به نحوی طراحی و اجرا شوند که کاملاً با نیاز کاربر متناسب بوده و با توجه به هدفی که برای آن طراحی شده اند پاسخگوی تمامی نیاز های کاربر باشند.

مدیریت آسان

در طراحی سایت شخصی باید به این نکته توجه نمود که مدیریت سایت باید ساده و در عین حال کاربردی باشد. در اینگونه سایت ها بخشی از محتوا به صورت پیش فرض قرار داده می شود تا مدیریت محتوای آن به آسانی انجام شود.
هزینه طراحی سایت
یکی از تفاوت های طراحی سایت شخصی با طراحی سایت فروشگاهی و یا طراحی سایت شرکتی می تواند در هزینه طراحی آن باشد. سایت های شخصی در حالی که قیمت طراحی پایین تری دارند امکانات زیادی را در اختیار کاربر می گذارند.
سایت شخصی باید به نحوی طراحی شود که مراجعه کنندگان بتوانند به راحتی و به سادگی به مطالب دسترسی داشته باشند و با توجه به نوع خدمات ارائه شده به آن ها دسترسی داشته باشند.

امکانات سایت شخصی

در طراحی سایت شخصی امکانات مخصوصی را می توان در نظر گرفت. باید توجه داشت که این سایت در چه زمینه ای فعالیت خواهد نمود و با توجه به آن امکانات ختصاصی را طراحی و اجرا نمود. در سایت های شخصی ثبت اطلاعات تماس اهمیت زیادی دارد و می تواند این کار را با یک طراحی خوب و کاربر پسند انجام داد.
بخش رزومه و مقالات نیز می توانند با اهمیت باشند و باید در هنگام طراحی قالب سایت به آن ها نیز توجه نمود. از دیگر امکانات سایت شخصی می توان به موارد زیر اشاره نمود :
اخبار
گالری سایت
نظرسنجی
مدیریت کاربران
فرم تماس با ما
نظر سنجی
و مواردی که با توجه به نیاز شما طراحی و اجرا خواهد شد.
نکته ای که حائز اهمیت زیادی است توجه ویژه به سئو و بهینه سازی سایت است. اگر شما بخواهید در نتایج موتور جستجو در صفحه اول قرار بگیرید باید سئو سایت نیز مورد توجه قرار بگیرد که این کار می تواند در قدرت گرفتن سایت شما اقدامی موثر باشد.
برای انجام طراحی سایت شخصی می توانید با کارشناسان ما در رسام پلاس در تماس باشید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on telegram
Telegram